Tak dawno Desarmo nie miał nowych tricków, aż wreszcie coś nagrał, niestety tylko dwa triczki, ale kto coś takiego robi w ogóle? No i jeszcze grant na bonusa z nollie trójką na kozackim spocie.
czesto cos stwierdzasz majac malo obserwacji tak jak w tym temacie



8 komentarzy
stevie? wade mistrzunio.
stevie robił to kope lat temu sfahu
stevie zrobil i to przez piknika
kiedy wade bedzie jakis przejazd mial nowy?
ale stevie jezdzi w wiejskich spodniach moro i nawet nie ma co go porownywac do wejda mistrza rapu
stevie to robil dawno ,wade tez robil to dawno ale nie na tekiej mega stylówie. czekam na jakis jego przejazd
"Anonimowy pisze…
ale stevie jezdzi w wiejskich spodniach moro i nawet nie ma co go porownywac do wejda mistrza rapu
14 grudnia 2009 19:11"
twoj komentarz gosciu to porazka… wiesz kto to Stevie tak w ogole?
czasy sie zmieniaja, fakt..
Piotrek
Nie no wiem, że to nie żadna nowość, ale dawno nikt czegoś takiego nie robił, a tak to dobrze to już w ogóle nie widziałem. Zresztą ten wariat adelmo jr też robi coś takiego chyba z inward heelem.