IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

WOODCAMP TEN YEARS LATER

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (13 votes, average: 1,31 out of 5)
Loading...

http://vimeo.com/34128323 – niestety z jakiegoś idiotycznego powodu Woodcamp nie życzy sobie by film był embedowany dalej.

A decade of Woodcamp Skateboarding Camps has passed. After ten years, many memories are still alive.
That’s why R5 Crew was asked to collect all of them. „Woodcamp 10 Years later” movie is an effect of their work. Significant figures of polish skateboarding are telling the story which they’re part of.
Featuring: Tomek Kotrych, Tadeusz Szymański, Patryk Wrzosek, Kuba Perzyna, Marcin Majewski, Grzegorz Gajkowski, Adam Malita, Wojciech Rybicki, Marcin Jaskulski, Łukasz Zieliński, Michał Przybyłowicz and friends.

Dla tych, którzy nie mieli angielskiego w szkole lub na nim nie uważali tylko powiem, iż film powyżej to dokument przygotowany przez r5 films opowiadający już 10 letnią historię obozu deskorolkowego Woodcamp. Pewnie wielu z was było na nim chociaż raz i warto zobaczyć jak zmieniał się ten obóz z roku na rok do dnia dzisiejszego.


4 komentarze

 • 1
  M
  24 grudnia 2011 - 19:21 | Permalink

  Przecież jak coś jest na vimeo i jest dostępne dla wszystkich to może to udostępniać kto chce i gdzie chce…

   
  • 2
   24 grudnia 2011 - 19:23 | Permalink

   Przy opcji PRO na vimeo możesz zablokować emebedowanie filmów na innych stronach, tak też zrobili by można było niby tylko oglądać na stronie woodcampu. Jednak nie została zablokowana możliwość oglądania bezpośrednio na vimeo.

    
 • 3
  jezuz
  24 grudnia 2011 - 22:31 | Permalink

  dostałem robota pod choinkę

   
 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.