IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

2-gie urodziny 1st Floor!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (No Ratings Yet)
Loading...

2gie urodziny 1st floor

Dear fellow Skateboarder,

9 marca A.D. 2013 skatepark 1st Floor będzie obchodził swoje już drugie urodziny.

Żywotność 1st Floor przechodzi najśmiejsze oczekiwania, są tego 3 powody:

1. Rosnąca i kwitnąca scena deskorolkowa w Polsce B. Tak, to ci wszyscy skaterzy, którzy kochają deskorolkę, powstające nowe skateshopy, ich wsparcie i wsparcie istniejących. Bardzo duże podziękowania za tak pozytywny klimat!
2. Mecenas 1st Floor, czyli firma El-Max, której CEO jest współwłaścicielem budynku, w którym znajduje się 1st Floor. High5 4 mr. Jacek! Bez niego by nie było już 1st Floor.
3. Kolejny sponsor skateparku, tym razem Rage, który przebił ostatnio naszą wyobraźnię, a propos tego, ile napojów komuś można wysłać. Dzięki Rage można organizować tyle imprez, a co za tym idzie, jest zajawka na różne premiery filmów i wszystko posuwa się do przodu.

Oprócz drugich urodzin 1st Floor, nasi BMX-bracia obchodzą jednocześnie swoje pierwsze urodziny Ghettoparku na drugim piętrze!

Stąd – jak na przyzwoite urodziny przystało – w sobotę 9 marca na 1st Floor odbędzie się huczna i balonowa impreza, która będzie się składała z balonowego skatejamu dla osób do lat 15, ze specjalnego balonowego Best Tricku, oraz genialnego i gigantycznego tortu, który na pewno nie ustąpi w designie i smaku zeszłorocznemu tortowi. A wszystko to będzie usłane bardzo licznymi nagrodami dla uczestników.

Wstęp tylko 5 pln, w tym są 2 napoje Rage, kawał wyśmienitego tortu, zawody, skejtuchy z dosłownie całej Lubelszczyzny (i pewnie jak zwykle nie tylko), multum zajawki i balonów.

Urodziny rozpoczną się o 12:00, a potrwają do ostatniego balona.

1st Floor invites you!

Będę bardzo wdzięczny za zamieszczenie powyższych informacji wraz z plakatem na stronie www. Jednocześnie zapraszam na deskę, tort i jeszcze raz na deskę na 1st Floor.

Dziękuję, Boniek Falicki.


One comment

 • 1
  Smok
  28 lutego 2013 - 18:08 | Permalink

  Jako stały użytkownik tego skateparku zapraszam wszystkich na tą imprezę :)

   
 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.