IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

Modernizacja Skateplazy Gdańsk Budżet Obywatelski

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (7 votes, average: 3,29 out of 5)
Loading...

ulotkagit

Gdańska skateplaza powstała w 2004 roku, jako pierwsza w Polsce. Przez 10 lat istnienia nie tylko przyczyniła się do rozwoju skateboardingu w Trójmieście, była także miejscem docelowym wyjazdów wielu skejtów z całej Polski. Pogarszający się stan techniczny i brak nowych możliwości spowodował, że stała się miejscem coraz rzadziej odwiedzanym. Jak wszyscy dobrze wiemy odwrócona kostka nie należy do najlepszych nawierzchni. Po tegorocznym sukcesie skateparku na Osowie, zdecydowaliśmy się złożyć projekt modernizacji gdańskiej skateplazy do Budżetu Obywatelskiego na 2015 rok. Wygrywając głosowanie moglibyśmy na bazie starej skateplazy stworzyć całkowicie nowy obiekt dorównujący najlepszym skateparkom w Polsce. Projekt obejmuje wymianę nawierzchni, dodanie nowych przeszkód i instalację oświetlenia. Tak odnowiona skateplaza mogłaby nam służyć spokojnie przez kolejne 10 lat. Warunki dotyczące głosowania to: zameldowanie w Gdańsku i ukończone 16 lat. Bardzo prosimy wszystkich zainteresowanych projektem, deskorolkowców, BMX-arzy i rolkarzy, by namawiali do zagłosowania jak największą liczbę osób. SAM WASZ GŁOS MOŻE NIE WYSTARCZYĆ! Ale jeśli zagłosują wasi rodzice, dziadkowie i znajomi to mamy duże szanse powodzenia. Wiele ludzi nie wie o Budżecie Obywatelskim i głosowaniu, jeśli Wy ich o tym poinformujecie to oddadzą głos na nas!
GŁOSOWANIE TRWAĆ BĘDZIE DO 12.10.14 !!!

https://gdansk.zetwibo.pl/voting/welcome

Klikamy link, postępujemy zgodnie ze wskazówkami na ekranie, wybieramy z listy: 1. Modernizacja Skateplazy – Okręg Konsultacyjny V, Projekt nr. 8 Inne Gdańskie projekty dotyczące skateparków na które polecamy głosować to: 2. Skateplaza Łostowice – Okręg Konsultacyjny II, Projekt nr. 5 3. Skatepark na Chełmie – Okręg Konsultacyjny II, Projekt nr. 16 Pamiętajcie o podaniu maila i kliknięciu na link wysłany wam na pocztę – tylko wtedy głos będzie ważny.

Link do Fanpage akcji: Modernizacja Skateplazy Gdańsk Budżet Obywatelski

wizki


2 komentarze

 • 1
  ahoj
  30 września 2014 - 19:02 | Permalink

  czemu cebulaki to zminusowałyście?

   
 • 2
  szejker
  1 października 2014 - 20:37 | Permalink

  stary projekt lepszy od nowego haha

   
 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.