Love park tylko ze to Malmo, mega dobry montage od tamtejszych kozaków, zwłaszcza triki Steffen’a!
czesto cos stwierdzasz majac malo obserwacji tak jak w tym temacie
Love park tylko ze to Malmo, mega dobry montage od tamtejszych kozaków, zwłaszcza triki Steffen’a!
Materiały Felipe na surowo z moim zdaniem wyjątkowo udanego projektu Paraiso dla adidasa.
Jean vs Suwak czyli najbardziej rozpoznawalni skejci w swoich pokoleniach :)
To jest najlepsze tour video jakie widziałem od dawna, do tego jestem wielkim fanem Jamie’go i jego ekipy, dla mnie top.
Z butami zwlaszcza w skateboardingu jest trochę jak z samochodami, możesz wymyślać nowe marki, technologiczne rozwiązania i tak dalej, ale nadal na rynku będą królować BMW, Ford, Toyota i kilku innych graczy, podobnie jest w tym przypadku, czy ktoś kupi te buty? Napewno jacyś fani Thayana tak, ale ja nadal będę sięgał po Adidas, Nike, a gdy chce cos bardziej skejtowego to wybiorę Etnies, Vans, czy Es lub Emerica.
Julian Agliardi dla Independent.
Nike odeszło juz praktycznie od pro modeli, a przeszli na łatwy patent coloway na bazie Dunk’a czy innych modeli, aczkolwiek zwal jak zwal, fajnie ze ludzie maja te buty, jest to napewno duża duma dla Australii w przypadku Hayley, a swoja droga ktoś z naszego podwórka będzie mial tez cos podobnego, ale o tym pewnie w przyszłości bede się mocniej rozpisywać :)
Dodaj komentarz