Warning: Undefined array key "showcount" in /home/idosk/domains/idosk8.com/public_html/wp-content/themes/idosk8/header.php on line 48
IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Po kilku latach braku aktywności ido wraca głównie prowadzone przez Bolka.
SZUKAJ
DODAJ

Paul Rodriguez, Shane O’Neill, Omar SalazarPaul Rodriguez, Shane O’Neill, Omar Salazar

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (11 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...

Warning: Undefined variable $nono in /home/idosk/domains/idosk8.com/public_html/wp-content/themes/idosk8/single.php on line 29

W Szanghaju odbył się festiwal sportu pod patronatem Nike gdzie oczywiście nie mogło zabraknąć deskorolki, a trójka prosów z tytułu odbębniła małe demo.

Paul Rodriguez, Shane O’Neill, and Omar Salizar destroyed the course at the Nike Festival of Sport here in Shanghai where there’s a Damn Am stop this weekend.


14 komentarzy

  • 1
    Anonim
    20 sierpnia 2011 - 12:32 | Permalink

    Bardzo przyjemne video ;)

  • 2
    Anonim
    20 sierpnia 2011 - 13:16 | Permalink

    To był Tom Hanks?

  • 5
    skate
    20 sierpnia 2011 - 13:29 | Permalink

    nie wiem jak hanks ale napewno byl shaq o neill

  • 6
    anonim
    20 sierpnia 2011 - 15:27 | Permalink

    shane w koncu zrobil harda ! nie robil go chyba z 5 lat :D

  • 8
    .
    21 sierpnia 2011 - 11:32 | Permalink

    lebron. gdzie tam jest tom hanks?

  • 9
    Anonim
    21 sierpnia 2011 - 12:24 | Permalink

    Hanks pewnie kręcił Szeregowca PRoda

  • 10
    skate
    21 sierpnia 2011 - 12:54 | Permalink

    to video ma ZAJEBISTY klimacik
    a wlasnie, gdzie wy widziecie Hanks’a ?

  • 11
    stivi o
    21 sierpnia 2011 - 13:25 | Permalink

    lebron mogl cos na desce sprobowac :D albo zagrac 1 na 1 z p rodem hehe

  • 12
    Anonim
    29 sierpnia 2011 - 00:56 | Permalink

    jaka piosenka?

    • 13
      eu
      29 sierpnia 2011 - 01:49 | Permalink

      dobra, jak dla mnie pasuje idealnie

  • 14
    Anonim
    25 września 2011 - 20:27 | Permalink

    Mógłby ktoś podać tytuł piosenki?

  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.