Argal i jego szczęśliwa trzynastka na skateparku w Bielanach Wrocławskich.
Kamera/montaż: Wojtek Gajek.
czesto cos stwierdzasz majac malo obserwacji tak jak w tym temacie
Argal i jego szczęśliwa trzynastka na skateparku w Bielanach Wrocławskich.
Kamera/montaż: Wojtek Gajek.
3 komentarze
zajebiste to mało powiedziane
Prawdopodobnie jedyny „harpagan” w Polsce, który potrafi coś oprócz „Dabov graba” i „Milczarek bonelessa” ;d
ostatnia nadzieja brudasów :)