Kita po 5 latach wraca do teamu Etnies Polska. By się dowiedzieć jak długa była to przerwa musiałem przejrzeć jego ido historię by z wielkim rozczarowaniem dojść do wniosku, że od ponad 3 lat Kacper nie był ani razu na spotach. Kacper weź się w garść i wyjdź czasem na ulicę, skateparki masz opanowane sto procent, w końcu odnosisz sukcesy we wszystkich zawodach, a przejazdu jak nie było tak nie ma. Przecież nie chcesz być kojarzony tylko z montażami z parków dla różnych sponsorów i tricków z czapką w ręku! No chyba, że coś mnie ominęło, ale jak już to powinno to być przecież na ido.
czesto cos stwierdzasz majac malo obserwacji tak jak w tym temacie




(23 votes, average: 3,78 out of 5)
8 komentarzy
On tak zajebiście jeździ a dał do partu triki które robi na rozgrzewkę :( włączając to miałem nadzieje ze mi głowa wybuchnie ale się nie udało
w przejezdzie dla ambassadors bylo troche stritów
Sfachu nie pierdol. Kostur wymięka hahaha
niech sobie każdy jeździ gdzie chce
co to za parki oprócz leszna?
Ten betonowy to Nowa Sól
Dla mnie kozak! Widziałem nie raz jak nawala trikasy na streecie i na gapach na których ja ledwo robię ollie.
hehe a nagrywka w vansach