Warning: Undefined array key "showcount" in /home/idosk/domains/idosk8.com/public_html/wp-content/themes/idosk8/header.php on line 48
IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Po kilku latach braku aktywności ido wraca głównie prowadzone przez Bolka.
SZUKAJ
DODAJ

ETNIES WELCOMES BACK KACPER „KITA” JAKÓBCZYKETNIES WELCOMES BACK KACPER „KITA” JAKÓBCZYK

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (23 votes, average: 3,78 out of 5)
Loading...

Warning: Undefined variable $nono in /home/idosk/domains/idosk8.com/public_html/wp-content/themes/idosk8/single.php on line 29

Kita po 5 latach wraca do teamu Etnies Polska. By się dowiedzieć jak długa była to przerwa musiałem przejrzeć jego ido historię by z wielkim rozczarowaniem dojść do wniosku, że od ponad 3 lat Kacper nie był ani razu na spotach. Kacper weź się w garść i wyjdź czasem na ulicę, skateparki masz opanowane sto procent, w końcu odnosisz sukcesy we wszystkich zawodach, a przejazdu jak nie było tak nie ma. Przecież nie chcesz być kojarzony tylko z montażami z parków dla różnych sponsorów i tricków z czapką w ręku! No chyba, że coś mnie ominęło, ale jak już to powinno to być przecież na ido.


8 komentarzy

  • 1
    Anonim
    20 września 2015 - 11:29 | Permalink

    On tak zajebiście jeździ a dał do partu triki które robi na rozgrzewkę :( włączając to miałem nadzieje ze mi głowa wybuchnie ale się nie udało

  • 2
    elko
    20 września 2015 - 12:25 | Permalink

    w przejezdzie dla ambassadors bylo troche stritów

  • 3
    KrzaczastyByk
    20 września 2015 - 15:24 | Permalink

    Sfachu nie pierdol. Kostur wymięka hahaha

  • 4
    Anonim
    20 września 2015 - 16:57 | Permalink

    niech sobie każdy jeździ gdzie chce

  • 5
    pawel
    20 września 2015 - 20:02 | Permalink

    co to za parki oprócz leszna?

  • 7
    Franciszek
    20 września 2015 - 22:14 | Permalink

    Dla mnie kozak! Widziałem nie raz jak nawala trikasy na streecie i na gapach na których ja ledwo robię ollie.

  • 8
    funs
    21 września 2015 - 10:34 | Permalink

    hehe a nagrywka w vansach

  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.