IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

LOCALS SKATEBOARDS MANUFACTURE

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proces powstawania deskorolek jest zawsze fascynujący i jak wiele razy byśmy na to nie patrzyli będzie to zawsze magiczne doświadczenie. Zobaczcie, po raz kolejny, jak to wygląda w fabryce u Mikołaja Baranowskiego – najlepszym tego typu miejscu w Polsce.

Firma Locals Skateboards manufacture została założona w 2010 r. przez skatera z wieloletnim stażem, skatera roku 2007 wybranego przez Info Magazyn, Mikołaja Baranowskiego. Doświadczenie zdobyte podczas lat jazdy na deskorolce pozwoliło w dokonaniu wyboru o stworzeniu pierwszej w Polsce profesjonalnej manufaktury zajmującej się produkcją skateboardów. Dzięki setkom przejeżdżonych godzin i dziesiątkom połamanych desek założyciel jak i pracownik Locals Skateboards manufacture wie jakie wymogi co do wytrzymałości blatów stawia światek deskorolkowy i dąży do ich realizacji.
Oferta produkcji blatów deskorolkowych Locals Skateboards manufacture jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i większych marek deskorolkowych. Współpraca z kilkoma firmami dizajnerskimi i graficznymi , pozwala na pełne doradztwo w sprawach nadruków i różnego rodzaju logotypów na blatach.
Firma dodatkowo udziela się w życiu deskorolkowym, wspiera lokalny skatepark oraz sponsoruje samych skaterów oraz wiele różnych imprez zawodów związanych z życiem deskorolki.

localsskateboards@o2.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.