Warning: Undefined array key "showcount" in /home/idosk/domains/idosk8.com/public_html/wp-content/themes/idosk8/header.php on line 48
IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Po kilku latach braku aktywności ido wraca głównie prowadzone przez Bolka.
SZUKAJ
DODAJ

Paweł Ratajczak WEB PARTPaweł Ratajczak WEB PART

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (18 votes, average: 3,83 out of 5)
Loading...

Warning: Undefined variable $nono in /home/idosk/domains/idosk8.com/public_html/wp-content/themes/idosk8/single.php on line 29

Bardzo fajnie, że Grzybkowi udało się nagrać ten materiał i wypuścić w formie przejazdu.
Wieczny brak czasu na deskę obniża skila – praca, obowiązki, brak kamerzysty w Szczecinie, który chętnie wyszedłby pokręcić, więc dziekuję Morowi i Mateuszowi Oleksińskiemu za poswięcony czas. Mimo wszystko udało się coś uzbierać.
Ostatnie 1,5 roku zamuliłem na skateparkach bo tak łatwiej lecz zajawka na street wrociła! Nie trzeba ciskać mega combosów żeby dobrze się bawić na desce!


4 komentarze

  • 1
    KrystianBaleron
    22 września 2014 - 09:26 | Permalink

    ale regress Pawełłłłłł ! co sie dzieje?! 100 taili, 2 razy frontside i koniec partu

  • 2
    kristofer
    22 września 2014 - 10:54 | Permalink

    znam potencjał Grzyba i wierze, ze szykuje jeszcze cos zajebistego. poczekam do nastepnego filmiku z ocena

  • 3
    ahoj
    22 września 2014 - 16:50 | Permalink

    co to za muzyka z tworzenia simsa?

  • 4
    kenaj
    22 września 2014 - 17:55 | Permalink

    Przez tą muzykę regularnie przysnąłem. + już chyba wole nagrywki z telefonu niż z tego gopro

  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.