IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

ShredCast #43: Ninja VS Jeff WONSONG

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (7 votes, average: 1,57 out of 5)
Loading...

Zobaczcie co się dzieje w amerykańskim skate internecie. BlackNinja to postać, którą chyba każdy kojarzy – to ten gość co rapował pod swoje przejazdy i ogólnie bawi się deskorolką, a teraz wygląda na to, że tworzy pewnego rodzaju show na YouTube, w którym porusza jakieś super ważne deskorolkowe tematy. A Jeffwonsong to Jeff D., który może w opinii większości ma paskudną stylówę, ale robi niesamowite tricki i wygląda na to, że jest przesadnie przewrażliwiony na opinie jakie pojawiają się w jego kierunku w internecie.
I historia wygląda w skrócie mniej więcej tak. Black Ninja zaprasza Jeff’a do swojego ‚programu’ bo pomoże mu to ‚w rozwoju jego kariery’, Jeff wyśmiewa pomysł mówiąc, że to bzdura i nikt tego nie ogląda i kończy się na tym, że jednak on, blackninja i paru innych ‚wpływowych’ internetowych deskorolkowców pojawia się wspólnie na wideo konferencji.
Następnie przez pełną godzinę kłócą się i obrażają nawzajem, jeden atakuje stylówę drugiego, ten odpowiada na zarzuty, następnie wyśmiewa jego sponsorów, ten odpiera zarzuty i tak dalej i tak dalej. Czyli internetowe hejty w prawdziwym życiu.
I tak tego nikt nie obejrzy, ja również nie dotrwałem nawet do połowy, ale wydaje mi się to na tyle zabawne, że warto o tym wspomnieć. Tak się właśnie kończy jeśli odpowiadamy na wszystkie idiotyczne komentarze w Internecie, odpieramy ataki i dyskutujemy dalej na hejterskie prowokacje. Czyli lekcja na dziś, bawmy się deskorolką, nie wczuwajmy się tak w komentarze w internecie i po prostu róbmy swoje, bo zawsze się znajdzie ktoś komu się to nie podoba i tylko czeka byś odpowiedział na jego zaczepkę. A ci dwaj goście nie zajmą się deskorolką, a nie gadaniem bzdur na YouTube.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.