Przedstawiam wam nasz nowy montażyk. Nagrywaliśmy od początku wakacji głównie na trójmiejskich skateparkach lecz pojawiły się również lokalne spoty. A oto efekt. Kamera/Edycja:Bartek Zielonka
czesto cos stwierdzasz majac malo obserwacji tak jak w tym temacie




Dodaj komentarz