Poziom nie jest może najwyższej klasy, ale każdy materiał ze spotów zasługuje na docenienie, mam nadzieję, że Mateusz w tym roku nagra coś jeszcze lepszego.
czesto cos stwierdzasz majac malo obserwacji tak jak w tym temacie
Poziom nie jest może najwyższej klasy, ale każdy materiał ze spotów zasługuje na docenienie, mam nadzieję, że Mateusz w tym roku nagra coś jeszcze lepszego.
13 latek ze Szczecina, po którym widać, że ma potencjał. Duży plus za wychodzenie na spoty i różne kombinacje z tym związane. Jestem pewien, że na koniec tego roku podeślesz jeszcze ciekawszy montaż.
Dodaj komentarz