To jest śmieszna akcja, na mega wąskiej uliczce wrzucają od dłuższego czasu swoje pojedynki, które niestety zazwyczaj są na dość niskim poziomie, że nawet siewier by kilku pokonał, ale nie o to chodzi bo tutaj jest wszystko na zajawie. Był już wcześniej Paul Shier, a teraz Danny Brady, a że to prosik to wrzucam. No i to trzeci SKATE dziś hehe.
czesto cos stwierdzasz majac malo obserwacji tak jak w tym temacie



Dodaj komentarz