Nieraz wspominałem o braciach McClung, teraz wpadli do Berrics i nagrali trio sekwy i mam nadzieję, że będą się pojawiać w neciku co raz częściej.
czesto cos stwierdzasz majac malo obserwacji tak jak w tym temacie
Nieraz wspominałem o braciach McClung, teraz wpadli do Berrics i nagrali trio sekwy i mam nadzieję, że będą się pojawiać w neciku co raz częściej.
Trevor, Trent i Taylor – trzej bracia, którzy max dobrze jeżdżą i teraz wpadli z kolegami do skateparku double rock i zniszczyli go na swój własny sposób.
Pewnie to stare, ale jaram się tym typem, ta pierwsza sekwa niby nic, a kozak jak dla mnie, w ogóle ten spocik na zajawie jest, a reszta też mistrz.
Dodaj komentarz