IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

10 najpopularniejszych wpisów 2013 roku na IDO

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Zrzut ekranu 2013-12-31 o 12.29.24

Oto podsumowanie najpopularniejszych wpisów na idosk8.com w mijającym 2013 roku. Pewnie wiele ważnych wpisów ominę, więc jeśli zapadło wam coś niesamowitego w tym roku to dajcie znać w komentarzach, może uda nam się wspólnie stworzyć listę najciekawszych tegorocznych skate materiałów. Dziękuję wszystkim za wsparcie, ja będę starał się w przyszłym roku odwzajemnić wam jak tylko będę mógł, szukam ludzi, którzy przyszykują dla was miliony nagród i pamiętajcie, że ido jest dla was by pokazać wasze talenty, zainspirować i pomóc w dalszym rozwoju. Oraz zapewnić trochę rozrywki. :)

Wyloguj się do życia.

– ten film poleciał wirusowo po internecie, ale promuje bardzo szczytną ideę, zachęcając nas by spędzać nieco mniej czasu przy komputerze, nam na szczęście to nie grozi bo jeździmy na deskorolkach i naszym naturalnym środowiskiem jest ulica.

http://idosk8.com/wyloguj-sie-caly-film-2013.html

Gruba afera skateparkowa w Gliwicach za milion złotych.

– nie brakowało w tym roku nowych skateparków w Polsce i tych naprawdę fajnych, ale też totalnych fuszerek tak jak np to co się stało w Gliwicach. Jestem ciekaw jak sprawa toczy się dalej.

http://idosk8.com/gruba-afera-skateparkowa-w-gliwach-za-milion-zlotych.html

Tak Sean Malto skręcił sobie kostkę

– jak widać brutalne materiały również lubią podróżować po internecie, niestety to co się stało Sean’owi to bardzo przykra sprawa, ale miejmy nadzieję, że zespół specjalistów, których z pewnością ma do dyspozycji pomoże mu jak najszybciej wrócić na deskę.

http://idosk8.com/tak-sean-malto-skrecil-sobie-kostke.html

Nyjah Huston Fade to Black

– nowy przejazd Nyjaha to skateboarding wyniesiony poza wszelkie granice, ten gość jest z pewnością jednym z najlepszych deskorolkowców w historii co udowodnił kolejnym swoim partem.

http://idosk8.com/nyjah-huston-fade-to-black.html

Nowy skatepark w Tarnowie

– bardzo fajnie, że ten wpis również poleciał w internet z tysiącami odsłon bo dobre inwestycje trzeba chwalić i przekazywać dalej – im więcej się o tym mówi tym większa szansa, że i w waszym mieście powstanie dobre miejsce do jazdy na deskorolce.

http://idosk8.com/nowy-skatepark-w-tarnowie.html

Incredible tripleflip backside tailslide

– największy trolling 2013 roku, nie ma chyba osoby, która nie dała się nabrać na to, że Marcel Weber wykonał potrójnego kickflipa na back taila. Wszystko okazało się nieprawdą, ale jestem pewien, że niedługo i takie tricki będziemy widywać w przejazdach.

http://idosk8.com/incredible-tripleflip-backside-tailslide-marcel-weber.html

Emerica Made Chapter One

– Niestety w tej chwili dostępny tylko do kupienia, ale za tyle ile zapłacisz. To była świetna produkcja, Emerica pokazała jak zrobić świetny promo video i nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejne częście.

http://idosk8.com/emerica-made-chapter-one.html

Red Bull Daily Grind 9-5

– Red Bull i jego produkcje, nie tylko deskorolkowe, to najwyższa półka filmowa i zawsze z zajawą się to ogląda, nie mogę się doczekać co ta firma szykuje dla nas w przyszłym roku.

http://idosk8.com/red-bull-daily-grind-9-to-5.html

Old man skateboard tricks

– Nic bardziej zajawkowego nie ma niż wizja tego, że na deskorolce można tak naprawdę przejeździć całe życie, to udowodnić ten Pan, ktjuż nie młodego wieku cały czas trzyma się blisko skateboardingu.

http://idosk8.com/old-man-skateboard-tricks-kick-flip-sissy-pop.html

Bolek video party

– Można myśleć o Bolku różne rzeczy, można go lubić lub nie, ale nie można mu odmówić jednego, że w tym roku był bardzo aktywny, okazał się niezwykle pomocny również dla mnie, a poza tym wydał tak naprawdę dwa przejazdy, które stały się bardzo popularne. Pierwszy powitalny dla 3station i drugi we współpracy IDO x 3S. Mimo młodego wieku udało mu się zebrać materiał i mam nadzieję, że takich osób będzie więcej.

http://idosk8.com/bolek3s-welcome-video.html
http://idosk8.com/lukasz-bolek-dzido-3s-x-ido-webpart.html

Oczywiście w 2013 roku działo się dużo, dużo więcej, jednak nie sposób spamiętać wszystkich najważniejszych newsów, komu coś zapadło w głowie to proszę o komentarz, z pewnością nie tylko ja powspominam to co się działo przez ostatni rok.

Jeśli chodzi o statystyki ido to wyobraźcie sobie, że przez ostatni rok przewinęło się tutaj ponad 300 tysięcy ludzi, generując grubo ponad 2 miliony odsłon – dziękuję wam wszystkim bardzo za 2014 i życzę sobie i wam samych sukcesów!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.