IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

JART | U.S.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Co natknę się na filmy Jarta nie mogę przejść obok nich obojętnie, choćby z sentymentu i szacunku dla wkładu w polską deskorolkę ;). Ciekawe zresztą jaki był największy udział desek produkcji jarta pod naszymi nogami w stosunku do innych w szczytowym momencie – ale tego niestety nie sposób się dowiedzieć.

Co do filmu jest mocny. Mało znane mi w większości twarze na bardzo znanych amerykańskich spotach, które po raz kolejny są wyjaśnianie. Fajny techniczny styl niemal każdego zawodnika, nikt gorszy nikt lepszy – po prostu jest dobrze.


2 komentarze

 • 1
  Piotr Fevero
  2 października 2017 - 11:15 | Permalink

  Dysponuję wszystkimi statystykami produkcji dla PL począwszy od pierwszej partii w 2007 roku :)))))))))) jak by coś służę. ;) heheheh :)))))))))))))))

   
  • 2
   2 października 2017 - 21:23 | Permalink

   hahaha w sumie racja, ktoś to rzeczywiście wie. pozdro

    
 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.