IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

Kacper Witaszek „Posen”

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

No i to jest ekstra parcik. Kacper ma dwadzieścia lat i już przejawia pociąg do dużych spotów, poręczy i tym podobnych. Myślę, że już niedługo zobaczymy go na naprawdę przerażąjących miejscówkach robiącego tricki na luzie. Fajnie, podoba mi się i to jest kompletny przejazd – wstęp, rozwinięcie i pierdolnięcie na końcu. Piątka.

// Zaledwie kilka weekendów pozwoliło mi podzielić się ze światem naszą współpracą. Kacper Witaszek zdecydowanie ma doświadczenie w jeździe na desce, ale jak sam przyznaje, przez te wszystkie lata żaden porządny materiał z jego udziałem nie został opublikowany ani nawet zrealizowany. Z wielką przyjemnością zapraszam do obadania jego sztuczek w terenie. Pozdro.

Kamera: Pyra
Muzyka: Coldplay- one I love


One comment

 • 1
  WWA
  29 września 2017 - 19:19 | Permalink

  To jest właśnie „piękno” polskiej deskorolki, że ktoś o kim słyszy się pierwszy raz w życiu zjada wszystkich tych pseudo pro. Tak trzymać

   
 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.